Termálfürdő FC Tiszaújváros

Az FC Tiszaújváros a DVTK Labdarúgó Akadémia partnere 2021. novembertől 2024. júniusig, a Debreceni Labdarúgó Akadémia partnere (2011-2016)

Sok gólt szereztek utánpótlás csapataink

Az elmúlt hétvégén utánpótlás csapataink a Sajóbábony és a Balmazújváros együttesei ellen léptek pályára.

Eredmények és edzői értékelések:

U19

FC Tiszaújváros - Sajóbábony VSE 10:1 (3:1)

Gól: Gulyás K.3, Hankó T.2, Barna Á.2, Fízer D.2, Merucza K.

Jegyzőkönyv megtekintése>>

Puskás Tibor: Az első félidőben kicsit ránkijesztett a Sajóbábony, hiszen egy védelmi hibának köszönhetően megszerezték a vezetést és talán ez kellett ahhoz, hogy felébredjünk, mert innentől kezdve csak egy csapat volt a pályán! Szebbnél szebb támadásokat vezetve, látványos, ötletes játékkal rukkoltunk elő. Gratulálok a csapatomnak! A játékvezetés egészen kiváló volt!
Jók: Gulyás K. a mezőny legjobbja és az egész csapat

U17

FC Tiszaújváros - Sajóbábony VSE 7:1 (4:0)

Gól: Illés R.2, Grigoncza R.2, Illés D., Fedor Sz., Victor Á.

A gólszerzők mutatják a góljaik számát (balról-jobbra): Illés Róbert, Illés Dávid, Grigoncza Rafael, Victor Áron, Fedor Szabolcs, háttérben György Kristóf kapus.

Hágen Zsolt: A sereghajtó Sajóbábonyt fogadtuk, ám ettől függetlenül nem becsültük le ellenfelünket, azonban biztos voltam benne, a jobb csapat mi vagyunk. Egész héten a mentális felkészítésre és a támadójáték csiszolására helyeztem a hangsúlyt az edzéseken, tudtuk, ha sikerül 3-4 gólos előnyre szert tenni, akkor megtörjük ellenfelünk akaraterejét. Mindez sikerült is, sőt, akár kétszámjegyű is lehetett volna a gólkülönbség, ám nem vagyok elégedetlen, mivel szép gólokat lőttünk, látványos és tudatos akciókból. Sokat jelentett két kulcsjátékosom, Szmicsek Levente és Illés Dávid nagyszerű játéka, gólpasszaik meghatározóak voltak a támadójátékunkban. Most volt lehetőségünk élvezni a futball szépségeit, ám a jövő héten két dobogós gárda otthonába látogatunk, amely igazi erőfelmérő lesz a számunkra. Elégedett vagyok a csapatom játékával és eredményességével is!
Jók: az egész csapat

U15

Balmazújvárosi FC - FC Tiszaújváros 1:4 (1:3)

Gól: Nótár E.2, Dudás G.2

Császár Zoltán: A mérkőzés eleje nem úgy sikerült, ahogyan elterveztük. Ennek az lett az eredménye, hogy az ellenfél szerezte meg a vezetést. A bekapott gól után rendeztük a sorokat és nagyon meggyőzően futballozott a csapat. Futószalagon alakítottuk ki a helyzeteket, sokat birtokoltuk a labdát. Helyenként tetszetős játékot produkáltak a fiúk. A gólok sem maradtak el! A csapat mentális erejét is mutatja, hogy vesztett állásból tudtuk megfordítani a mérkőzést. Haladunk tovább a kitűzött célunk felé. Győzelmünket Anyák napja alkalmából az Anyukáknak ajánljuk!
Jók: Dudás G., Nótár E., Mező Dániel, Jávorszki R., Molnár D.

U14

Balmazújvárosi FC - FC Tiszaújváros 0:0 (0:0)

Czerva Zoltán: Az első félidőben enyhe mezőnyfölényben játszottunk, támadásainkból sajnos néhány helyzet adódott, de ezeket nem tudtunk kihasználni. A második félidőben a játék kiegyenlítődött, mindkét kapu előtt adódott néhány lehetőség, de ezeket egyik csapat sem tudta kihasználni. A döntetlen igazságosnak mondható, meg kell becsülni a szerzett egy pontot is.
Jók: Bodnár B., Pásztor Z., Székely-Lukács M.

Labdarúgó napközis nyári tábor - Jelentkezz most!