Jól szerepeltek utánpótlás csapataink a hétvégén

Az elmúlt hétvégén utánpótlás csapataink a Gesztelyi FC és a GFSE Oros együttesei ellen léptek pályára. Minden utánpótlás csapatunk győzelemmel hagyta el a pályát.

Eredmények és edzői értékelések:

U19

FC Tiszaújváros - Gesztelyi FC 2:0 (0:0)
Gól: Merucza K., Soltész B.

Puskás Tibor: A két csapat játékerejét tekintve borítékolható volt a hazai győzelem. Jól kezdtük a mérkőzést, próbáltunk nagy iramot diktálni, nyomás alá helyeztük a vendégeket, de a helyzetek rendre kimaradtak így sajnos az első félidőben nem sikerült gólt szereznünk! A második félidőt még nagyobb elánnal kezdtük és ennek meg is lett az eredménye, szereztünk két gólt, amivel eldöntöttük a mérkőzést!
Az eredmény a vendégek számára hízelgő, mivel legalább 7-8 óriási ziccert hibáztunk! Sok sikert kívánok a vendégeknek!
Jók: Szalina, Kolompár, Erős, Gulyás, Soltész

U17

FC Tiszaújváros - Gesztelyi FC 11:0 (3:0)
Gól: Illés D. (4), Fedor Sz. (3), Tarnóczi B. (2), Victor Á., Boros M.

Hágen Zsolt: Már az első félidőben eldöntöttük a mérkőzés végkimenetelét, a másodikban tetszés szerint lőttük a góljainkat. Ami a győzelemnél is fontosabb, hogy jól, ötletesen játszottunk, szép, kombinatív gólokat szereztünk, s nem kaptunk gólt, az edzéseken gyakorolt taktikai elemeket jól alkalmaztuk. A bajnokság további szakaszában nehezebb mérkőzések következnek, remélem sok hasznos tapasztalatot raktároztunk el a mai játékunkból.

Jók: az egész csapat

U15

FC Tiszaújváros - GFSE Oros 3:1 (3:0)
Gól: Nótár Emil Zoltán, Kis Dominik, Orosz Dániel

Császár Zoltán: Az első félidőben abszolúlt uraltuk a mérkőzést. Többször szép labdakihozatalokat mutatott be a csapat, sok párharcot megnyertünk, így teljesen megérdemelten vezettünk három góllal. A szünet után nem értem mi történt a csapattal. Fásultan, lassan mozogtak a játékosaim, elképzelés nélkül futballoztunk. Sokkal többre vagyunk képesek! Az első félidőből azonban erőt lehet meríteni a következő fordulókra.
Gratulálok a csapatnak!

Jó: Tóth Attila

U14

FC Tiszaújváros - GFSE Oros 4:0 (1:0)
Gól: Kovács M. 2, Novák M. 2

Czerva Zoltán: Az első félidőben kiegyenlített játék folyt, de mi több helyzetet dolgoztunk ki, sajnos, ezeket rendre kihagytuk, igaz egyet értékesítettünk, és ezzel vezetést szereztünk. A hétközben gyakorolt labdakihozatalt többször jól megvalósítottuk, a labdát ügyesen megtartottuk, sokkal többet birtokoltuk azt, mint ellenfelünk. A második félidő közepén szerzett három gólunkkal a mérkőzést eldöntöttük, úgy érzem, hogy teljesen megérdemelten győztünk.
Gratulálok a csapatnak a lelkes játékhoz!

Jók: Az egész csapat