Tíz gólt rúgott U17-es csapatunk a bajnoki nyitányon

Utánpótlás csapatainknak is megkezdődött a 2020/2021-es bajnokság, az első fordulóban az FC Hatvan és a DEAC együtteseivel mérkőztek meg.

Eredmények és edzői értékelések:

U19

FC Tiszaújváros - FC Hatvan 0:0 (0:0)

Puskás Tibor: A mérkőzés tikkasztó hőségben került megrendezésre, ennek ellenére nagy iramú volt a találkozó! Ellenfelünk sok kemény, helyenként durva belépőkkel próbálta kompenzálni a két csapat közti tudásbeli különbséget, amiben sajnos a játékvezető is partner volt! Mindkét félidőben végig támadtuk a mérkőzést, de még 11 - esből sem találtunk a kapuba ezért az eredmény nem is lehetett más.

Számomra óriási csalódás volt a mai találkozó, mert sokkal több van a csapatunkban, de mint mondani szokták gól nélkül nem lehet mérkőzést nyerni!

Jók :senki

U17

FC Tiszaújváros - FC Hatvan 10:4 (4:1)
Gól: Czimer (4), Illés D. (4), Victor, Fedor

Hágen Zsolt: A nyári felkészülésünk döcögősre sikeredett, így voltak kételyek bennem a mai teljesítményt illetően, ám óriási gratuláció illeti a csapatomat, mert látványos és hatékony játékot bemutatva magabiztos győzelmet aratnunk a Hatvan gárdája ellen.
Mindenki hozzátett valami extrát a csapat teljesítményéhez, így az első percektől kezdve a mi akaratunk érvényesült, a párharcokban, a labdaszerzésekben nagyon hatékonyak voltunk, a támadóharmadunkban pedig kreatívak, gólratörőek, ami garantálta a sikerünket.
A gólkülönbség a vendégek számára hízelgő, hiszen három tizenegyest is rúghattak, mi pedig 5-6 komoly gólhelyzetet hagytunk ki, de nem vagyunk elégedetlenek, mivel a mutatott játék jó alapnak bizonyul a továbbiakra. Szeretnénk minden meccset megnyerni, ehhez sokat kell még fejlődnünk, amihez a mai győzelem jó hangulatot fog teremteni.

Külön gratulálok Czimer László Adriánnak és Fedor Szabolcsnak, akik jó játékkal, és gólokkal debütáltak a nagypályás labdarúgás csodaszép világában!

Jók: az egész csapat

U15

DEAC - FC Tiszaújváros 6:1 (5:0)

Császár Zoltán: "Utánpótlásbarát" körülmények között (35 fok meleg, műfű, déli kezdés) ijedten kezdtük a mérkőzést. Az első félidőben nem volt átütőerő a csapatban.
A második játékrészben már bátrabban játszottunk, ennek a játéknak köszönhetően több helyzetet is ki tudtunk alakítani, illetve gólt is sikerült rúgnunk. Dolgozunk tovább, és biztos vagyok benne, hogy a kemény munkának beérik a gyümölcse.

Jók: Tóth Attila, Nótár Emil Zoltán

U14

DEAC - FC Tiszaújváros 5:0 (2:0)

Czerva Zoltán: Az első félidőben a debreceniek enyhe mezőnyfölényben játszottak, lényegesen több veszélyes támadást vezettek a kapunkra, de védelmünk sok esetben jól állta a rohamokat. Az első gól is egy büntetőből született, melyet szünet előtt még egy másik hazai gól követett.
Szünet után mezőnyben kiegyenlítődött a játék, legalább három alkalommal kapusra vezettük a labdát, de sajnos ezeket a lehetőségeket rendre elügyetlenkedtük, nem úgy ellenfelünk, akik hibáinkat kihasználva tovább növelték előnyüket, és így még ilyen arányban is megérdemelten nyertek.
Jók: Elek, Pásztor, Székely.