Jó pályán és jó időben vereség egy egygólos meccsen a 4. fordulóban.

Termálfürdő FC Tiszaújváros - Eger SE 0:1 (0:0)

Tóth Cs., Vincze, Tóth M., Szilvási, Lőrincz, Burics, Gelsi, Kristófi, Vámos, Vitelki (Pap Zs.), Benke (Bene A.)
Cserék: Herceg, Bene, Kulcsár, Pap, Bussy, Tóth S, Csernák
Gól: -

Sérült: Márton / beteg: -,
Eltiltott: nincs
Távol: Horváth, Kundrák.

Ellenfelünk az előző csonka szezonban a 10. helyen végzett, viszont a nyáron nagyon jól erősítettek.
Az első fordulóban ellenfelünk 6-0-ra verte a kövesdi fiatalokat, majd négy nullra a DVSC II fiataljait. Ezt követően szerdán pedig otthonukban a BVSC ellen 2-0-ás vereséget szenvedtek.

A mi csapatunk a Jászberénnyel szemben elért 1-1-es döntetlent követően, 3-2-re győzött Diósgyőrben, majd a Kisloki ellen 3-1 lett az eredmény.

Sérülés, és betegség miatt hiányzott ma Mátron András.

Az első félidő nagyon taktikus játékot hozott, kevés lehetőséggel az elején, majd a félidő végéhez közeledve élénkültek meg a csapatok, s alakultak ki komolyabb helyzetek - viszont gól nem született.

A második játékrészt lendületesen kezdtük, de hamar átvették a kezdeményezést a vendégek, s Vincze sérülése sem jött jókor, valamint gólt is kaptunk sajnos.

Összességében mindent figyelembe véve a kapura veszélytelenek voltunk sajnos, s talán a döntetlen igazságosabb lett volna, de gólt ma nem szereztünk.
A következő 5. fordulóban augusztus 23-án vasárnap 17.30-kor Sajóbábonyba látogat csapatunk.

Gerliczki Máté: A mai meccsen maximum egy döntetlen volt a játékunkban. A végén még az egy pont is elúszott, megérdemelt a vendégek sikere.

Sütő Szilárd: Gratulálok mindkét csapat játékosainak, hogy egy hét alatt 3 mérkőzést játszottak, ez nagy dolog. Úgy gondolom, hogy egy góllal jobbak voltunk.