Jó pályán és fullasztó hőségben 1-0-ás győzelmet értünk el a 4. fordulóban.

Putnok: 300 néző

Putnok FC -  Termálfürdő FC Tiszaújváros 0:1 (0:1)

Tóth Cs, Bokros, Lippai, Tóth M, Pap, Burics, Orosz (Horváth), Molnár, Hussein (Fodor), Terdik (Gelsi), Csicsek,
Gól: Csicsek

Ellenfelünk ellen az elmúlt szezonban áprilisban sikerült történelmi 2-1-es győzelmet ünnepeljünk idegenben.
Az első három fordulóban a Deac ellen idegenben 2-2-es, Sényő ellen gól nélküli, míg a Balassagyarmat ellen egy-egyes döntetlent ért el a Putnok, vagyis győzelmet és vereséget sem szenvedtek el eleddig - a csapatukat pedig erősíti a nyáron tőlünk átigazolt Illés Gábor, aki ezen a meccsen nem került a kezdőcsapatba.

A mieink a Gyöngyös ellen gól nélküli döntetlennel zártak, majd a DVTK II. csapatát idegenben négy góllal és a DVSC II fiataljait vertük 4-1 arányban.
A kezdőcsapatba Orosz visszatért, míg sérülés miatt a hiányzók névsora nem sokat változott: Bene, Nagy D és Tóth S sem kerülhettek a keretbe.

Az első félidőben visszafogott iramban, több hibával játszott csapatunk és sajnos helyzetig sem jutottunk, míg ellenfelünknek adódtak lehetőségei. Több csúnya belépő és felesleges reklamálás fordult elő mindkét oldalon és egy ilyen vélemenyes mezőnyben történt ütközést követően a hosszabbításban szereztünk vezetést.

A második játékrészben a 80. percig sikeresen és hősiesen védekeztünk, gyakorlatilag mindkét csapat veszélytelen volt a kapukra - majd egész mérkőzésen. Az utolsó 10 percben a Putnok mindent egy lapra tett fel és ebben a periódusban ha picit élesebben vagyunk, akkor több gólt is szerezhettünk volna.
Összességében viszont a győzelmet nem kell megmagyarázni és Fontos, hogy újra győzni tudtunk Putnokon és a 10 pont négy meccsen már közel sem nevezhető véletlennek.
A következő hétvégén vasárnap a Tállya csapatát fogadjuk 16 órától!

Kriston István: A 45. percben történtek nagyban befolyásolták a mérkőzés kimenetelét. A második félidőben megtettünk mindent a pontszerzés érdekében, de nem jártunk sikerrel.

Gerliczki Máté: Igazi borsodi rangadó volt, jó mérkőzést játszottunk. Nagyon küzdöttek a fiúk és ezért megérdemelten nyertük meg a mérkőzést.