Termálfürdő FC Tiszaújváros

Az FC Tiszaújváros a DVTK Labdarúgó Akadémia partnere 2021. novembertől 2024. júniusig, a Debreceni Labdarúgó Akadémia partnere (2011-2016)

Hétvégi utánpótlás eredmények

Az elmúlt hétvégén utánpótlás csapataink a Tiszavasvári, az Alsózsolca és az Encs ellen léptek pályára.

Eredmények és edzői értékelések:

U19
Tiszavasvári SE - FC Tiszaújváros 2-0 (2-0)
Jegyzőkönyv megtekintése>>
Gól: -

Vámosi Csaba: Ami jobban fáj a vereségtől az, “ahogy“ kikaptunk. Sokkal jobban akarta az ellenfél a győzelmet, ami a pályán vissza is ”köszönt”! Míg nekünk mindig felpattant helyzetnél, ziccernél, addig a hazai csapatnál minden sült, kétes szitunál odapattant a labda. Mondtam a fiúknak, hogy közel ugyanolyan csapattal játszunk, mint mi, és ezért az fog nyerni, aki jobban akar. Sajnos igazam lett. Csinálták a fiúk becsülettel, de úgy éreztem ma, ha estig játszunk se rúgunk gólt. A második félidőt szinte végig támadtuk, helyzeteink voltak, de sajnos ki is maradtak. Kikaptunk, de senki nem lett rosszabb vagy jobb játékos, mint amikor minden meccset megnyertünk. Megbeszéljük a hibákat és legközelebb már nem fogunk ilyeneket csinálni remélhetőleg! Csináljuk tovább a “melót” és visszatérünk a régi formánkhoz. Remélem “kicsi” sérülése nem komoly!

Jók: Victor M., Emődi M., Novák M.

U16
FC Tiszaújváros - Borsod Sport Klub 7-5 (5-0)
Gól: Tóth Roland (3), Lakatos Sándor (2), Kassai Bálint, Tóth Zoltán

Hágen Zsolt: A játék színvonalában és az eredményességben ellentétes félidőket produkált a csapatom, az első félidőben megnyertük a mérkőzést, majd az 50. perc környékén mentálisan leültünk 6:0-ás vezetésünk birtokában. A találkozó végére vízilabda eredmény született, a 3 pontot sikerült itthon tartani, de vannak tanulságai a mérkőzésnek, amit ki kell elemeznünk a srácokkal.

U15
FC Tiszaújváros - Nyíradony VVTK 0-4 (0-2)
Gól: -

Varga Gábor: A mai napon a Nyíradony csapatát fogadtuk, akik a bajnokságban a 2. helyen állnak. A mérkőzés nem úgy alakult, ahogy szerettük volna. Nagyon készültünk a mai mérkőzésre, mindenki győzni akart, ezért kicsit görcsössé vált a játékunk. Az eredmény 4-0 Nyíradony csapatának javára, de a gólarányt túlzottnak tartom, mert nekünk is megvolt a helyzetünk a gólszerzésre, amit ha értékesítünk, jobb eredményt érünk el.
Jók: Krajczár Kristóf, Sipos Ádám, Jávorszki Tamás

U13
Encs RSE - FC Tiszaújváros 1-2 (0-2)
Gól: Kuli Zs., Kopasz B.

Császár Zoltán: A tavaszi szezon egyik legnehezebb meccsére készültünk. Ellenfelünk be is bizonyította, hogy jó csapat. Az is igaz, hogy több ziccert hibáztunk, ennek köszönhető, hogy a mérkőzés vége izgalmasra sikerült. Azonban a csapat tartását és küzdeni tudását bizonyítja, hogy sikerült az idegenbeli győzelem. Gratulálok a csapatnak!
Jók: az egész csapat

U12
Encs RSE - FC Tiszaújváros 1-4 (1-1)
Gól: Csuka B., Orbán Vince, Komora B., Vitos K.

Császár Zoltán: Nehezen lendültünk játékba, többször párharcot veszítettünk. El kell ismerni, hogy volt olyan periódusa a mérkőzésnek, amikor az ellenfelünk jobban játszott. Azonban a vezetés birtokában megérkezett a csapat önbizalma is! Jól játszottunk, nagyon jókor sikerült gólokat szereznünk. Egy jó és sportszerű csapatot sikerült legyőznünk! Gratulálok a csapatnak!
Jók: Boda M., Óré M., Dávid Medox, Komora B., Vitos K.

Labdarúgó napközis nyári tábor - Jelentkezz most!