Az FC Tiszaújváros a DVTK Labdarúgó Akadémia partnere 2021. novembertől 2024. júniusig, a Debreceni Labdarúgó Akadémia partnere (2011-2016)

Termálfürdő FC Tiszaújváros - Putnok FC 1-0 (1-0)

Gól: Ivánka P.

Hrabina A., Farkas M., Valkay R., Ivánka P., Lőrincz P., Varjas L., Geringer L., Bussy D., Vitelki B., Bökönyi A., Cseh N.
Vezetőedző: Vitelki Zoltán

Cserék: Csúri B., György K., Lehóczki B., Bencsik D., Elek M., Kollár M., Bidzilya A.,
Sérült: Nagy D., Tóth S., / Eltiltott: Skripek D., Papp F. / Beteg: - / Távol: -

Köszönjük szurkolóinknak, akik ma is buzdították csapatunkat.
Az időjárás ideálisnak mondható, a pálya picit mély volt. Az előző bajnoki fordulóban mi a DVTK II-től kikaptunk, míg mostani ellenfelünk a DVSC II-től kapott ki, tavaly pedig 3-1 volt ellenük az eredmény, nem ide.

A mérkőzés kezdőrúgását egyik törzsszurkolónk Bakos Peti “Kisparizer” 40. születésnapja alkalmából végezte el.

Az első félidőben, a meccs elején az ellenfél hibáira játszottak a csapatok, amiből mi jöttünk ki jobban, hiszen megszereztük a vezetést. A gól után viszont átengedtük a kezdeményezést, így a Putnok birtokolta a labdát, viszont gól nem született.

A második játékrészben kontrákra rendezkedtünk be, volt három meccslabdánk, de volt helyzete a Putnoknak is, kimaradtak itt is, ott is, így az eredmény nem változott.

Összességében nagyszerű győzelmet arattunk a bajnokesélyes ellen.

A következő 19. fordulóban március 10-én Cigándra látogatunk, majd márciusban sorrendben az Eger, a DVSC II és a Gyöngyös csapatai következnek.

Köszönet minden egyesületi kolléga, segítő és támogató munkájáért.

Hajrá Újváros!

Vitelki Zoltán: Gratulálok minden játékosnak ezért a győzelemért. Mi ma nem arra készültünk, hogy dominálni fogunk, hanem arra, hogy akaratban nem fog ma fölénk nőni senki. Nem talált rajtunk fogást az ellenfél, a 90 perc alatt talán, ha 2 komolyabb lehetősége volt. Viszont mi nagyobb arányban is nyerhettünk volna, ha jobban koncentrálunk a kontráinkra. Nem szállunk el magunktól, nincs miért és nem is értékeljük túl, de nagyon örülünk neki. Megnyertünk egy fontos meccset, szeretnénk a következőt is hozni.
Jók: az egész csapat

Szala Ákos: Az első 20-25 percben nem égtünk kellő hőfokon, erre meg kell találjuk az okot. Utána nagy mezőnyfölényben játszottunk, de a ziccereink végén mindig volt egy bevetődő hazai játékos, vagy épp a kapufa akadályozta meg ma a csapatot a góltól. A játékunk 25 perc elteltével rendben volt, de a helyzeteinket nagyobb százalékban kell értékesítenünk. Gratulálok a Tiszaújvárosnak.

Jók: Váradi, Korbély, Nemes, Boros

Labdarúgó napközis nyári tábor - Jelentkezz most!