Termálfürdő FC Tiszaújváros

Az FC Tiszaújváros a DVTK Labdarúgó Akadémia partnere 2021. novembertől 2024. júniusig, a Debreceni Labdarúgó Akadémia partnere (2011-2016)

Hétvégi utánpótlás eredmények

Az elmúlt hétvégén utánpótlás csapataink a FILO SE, a DSC-SI, a Gesztely és  a Gyöngyös csapatai ellen léptek pályára.

Eredmények és edzői értékelések:

U19
FC Tiszaújváros - FILO SE 5-5 (1-3)
Jegyzőkönyv megtekintése>>
Gól: Mező Dominik 2, Jávorszki R., Victor M., Rontó R.

Vámosi Csaba: Nagyon fordulatos és jó iramú mérkőzésen sikerült egy pontot szerezni egy nagyon jó csapat ellen! Kicsit csalódott vagyok, hogy 1-3 ról megfordítottuk az eredményt 5-3 ra és a végén nem koncentráltunk megfelelően és a mi szögletünkből megkontráztak bennünket. A támadójátékunkkal meg voltam elégedve, bár egy 100%-os ziccert kihagytunk...! Továbbra sem mondunk le a felső házról, mert akkor ilyen színvonalas mérkőzéseket játszunk és a játékosok is jobban fejlődnek, ami a legfontosabb. Pontrúgásaink nagyon jók voltak, sikerült 4 gólt szerezni belőlük, abból 3 fejes gól. Előre léptünk a mérkőzésfegyelem terén is. Fiatal emberek, bármi történjen nekik csak a játékkal kell foglalkozni. Az egész mérkőzés magas színvonalú volt, az iram, a játék és a játékvezetés is. Kellenek a bravúrok idegenben is, bár nem lesz egyszerű, de ha ilyen hozzáállás lesz minden meccsen, akkor jönni fog az eredmény.
Jók: Emődi M., Mező Dominik, Rontó R., Molnár D.

U16
DSC-SI - FC Tiszaújváros 6-2 (3-0)
Gól: Debreceni Sz., Vámosi Zs.

Hágen Zsolt: A mai mérkőzés sem úgy sikerült, ahogyan terveztük, szerettük volna, bizonyára nem véletlen, ahogyan a szerdai vereség sem az. Ami biztos, az a csapat, amelyik szombaton legyőzi a listavezetőt, az egy hét alatt nem felejt el focizni, általában a mentális felkészülésben kell ilyen rövid idő alatti formaingadozásban az okot keresni. Tudom, tudjuk, az élmezőny csapatai ellen eleve nagyobb az egyéni motiváció, a becsvágy, hogy megmutassuk, mi is tudunk úgy játszani, ahogyan ők. Sajnos a hozzánk hasonló játékerőt képviselő csapatok ellen ezúttal nem éreztem, és a pályán sem látszott az az alázat, amely szükséges a sikerhez. Úgy gondolom, az alapokra támaszkodva újra elő kell vennünk azt az akaratos, egymást kisegítő, csapatmunkán alapuló énünket, amellyel korábban mérkőzéseket tudtunk nyerni.
Jók: senki

Hét közben:
Gesztely FC - FC Tiszaújváros 7-3 (6-0)
Gól: Suhajda P.2, Lakatos S.

Hágen Zsolt: Nyoma nem volt a szombati bravúros teljesítménynek, 15 perc alatt 5 gólt kaptunk, szinte kiütöttek bennünket a hazaiak. A második félidőben az lehetett a reális célunk, hogy szerezzünk mi is gólokat és lehetőleg nyerjük meg a második játékrészt. Ez sikerült, így az önbecsülésünk némileg helyrebillent, ám az okokat meg kell fejteni a tragikus mérkőzéskezdéssel kapcsolatban.
Jók: Suhajda P.

U13
Gyöngyösi AK - FC Tiszaújváros 0-2 (0-2)
Gól: Tirpák B., Kopasz B.

Császár Zoltán: Az első húsz percben álomszerűen kezdünk. Lőttünk kettő gólt és több helyzetet dolgoztunk ki. A következő három negyedben olasz focit játszottunk. Védekeztünk, védekeztünk, védekeztünk és próbáltunk kontra támadásokat vezetni. El kell ismerni, hogy ellenfelünk támadóbb focit mutatott be, illetve többet is birtokolta a labdát. Azonban az is igaz, hogy nem találtak rajtunk fogást. Vagy a kapusaink vagy valamelyik mezőnyjátékosom tudott minden estben közbeavatkozni.
Összességében egy nagyon jó iramú, izgalmas mérkőzést sikerült játszani a csoport egyik nagyon erős ellenfelével! Sok, sok ilyen mérkőzésre van szükség a gyerekek fejlődése szempontjából! Gratulálok a csapatnak!
Jók: az egész csapat

U12
Gyöngyösi AK - FC Tiszaújváros 9-1 (6-1)
Gól: Fodor Á.

Császár Zoltán: Nagyon jó csapattól szenvedtünk nagy arányú vereséget. Azonban ez a tény nem mentesíti a csapatot természetesen beleértve saját magamat is, hogy lélektelenül, akaratgyengén futbalozzunk. El kell gondolkodni, hogy mi volt az oka a mai "teljesítménynek". Kedden megbeszéljük a mérkőzést és biztos vagyok abban, hogy visszatalálunk a saját, megkezdett utunkra!
Jók: Kerékgyártó Á. a csapat legjobbja

Labdarúgó napközis nyári tábor - Jelentkezz most!