Jórészt pariban voltunk Korhut Misiékkel

Emberpróbáló, tikkasztó meleg volt ma, de fel kell készülni, hiszen 5 hét alatt 8 meccs vár a csapatra.

Tiszaújváros: 50 néző

FC Tiszaújváros - DEAC 0-1 (0-1)

Gól: Ivánka (öngól)

FC Tiszaújváros:
Herceg P. (Csúri B. 45.), Farkas M. (Elek M. 85.), Lehóczki B. (Tóth B. 46.), Ivánka P., Lőrincz P., Valkay R., Bussy D. (Géringer L. 46), Tóth S. (Vitelki B. 46.), Erős T., Nagy D. (Garda D. 77.), Varjas L.

Hiányzók: Kundrák A., György K., Papp F.

A mindig szuper erős csoporttárs ellen folytatódott a felkészülés, ez volt a negyedik edzőmérkőzés, és mivel a jövő hét elején a tervek szerint 2-3 új játékos is csatlakozik a kerethez, ezért jövő hét szerdán is érdemes beiktatni egy teszt meccset.

Az első 10 perc kivételével kiegyenlített játék folyt a pályán, egy-egy nagyobb helyzetet követően egy kapu mellé tartó labdából szerencsétlen felszabadító lövés landolt a pipában.

A második félidőben a csapatokban mindenki játéklehetőséget kapott, a beálló játékosok frissességet, sebességet hoztak, voltak lehetőségek, de gól nem esett.

Összességében jó iramú és harcos mérkőzés volt, kevés helyzettel, egy kapott góllal.
Szerdán este Hidasnémetivel, majd vasárnap délelőtt a bajnoki rajt előtti utolsó mérkőzést a Gerliczki legénységgel játszuk idegenben.