Termálfürdő FC Tiszaújváros

Az FC Tiszaújváros a DVTK Labdarúgó Akadémia partnere 2021. novembertől 2024. júniusig, a Debreceni Labdarúgó Akadémia partnere (2011-2016)

Hétvégi utánpótlás eredmények

Az elmúlt hétvégi fordulóban utánpótlás csapataink a Tarpa, a Felsőzsolca, a Karcag és a Nyírbátor, női csapatunk pedig a Hernádnémeti csapata ellen léptek pályára.

Eredmények és edzői értékelések:

U19
FC Tiszaújváros - Tarpa SC 1-3 (1-2)
Jegyzőkönyv megtekintése>>
Gól: Illés D.

Vámosi Csaba: Ellenfelünk igazolta jó hírét! Minden meccset megnyertek. Ezeknek a gyerekeknek nincs más dolguk, “csak”, hogy edzenek. Minden nap edzenek, nincs szabad napjuk. Ugyanúgy sprinteltek a 90. percben is, mint az elsőben. Mi felvettük a versenyt velük! Egy szép kontratámadás végén megszereztük a vezetést. Az ellenfelünk csak jött és jött, mi pedig hősiesen és jól védekeztünk. Egy szerencsétlenül megpattanó labdával egyenlíteni tudtak. Nagy nyomás nehezedett ránk, de hősiesen, sokszor egymást kisegítve védekeztünk. Egyáltalán nem vallottunk szégyent, sőt! 1-2-nél kapufát rúgtunk és helyzetünk is volt. Sokszor mondtam már, de most csupa nagy betűkkel: LE A KALAPPAL A FIÚK ELŐTT! A két szélen sajnos sokszor megvertek minket, igaz két nagyon gyors szélsőjük volt, akiket jobb helyezkedéssel meg lehetett volna fogni.
Összességében a jobb csapat nyert, de mi bebizonyítottuk magunknak, (már nem először) hogy tudunk CSAPAT-ként egymásért küzdeni, hajtani, csúszni, mászni ha kell! A “visszavágókon” biztos vagyok benne, ha ilyen hozzáállással lépünk pályára, megszerezzük első pontjainkat. Elkezdjük ezt a következő hazai meccsünkön, ahol hasonló képességű csapattal játszunk, mint mi, és ha ennyi melót belerakunk, mint most, akkor sikeresek leszünk!
Jók: EGÉSZ CSAPAT

U16
FC Tiszaújváros - Karcagi SE 1-0 (0-0)
Gól: Novák M.

Susánszki László: Az első 90 perces HIT+ALÁZAT+KITARTÁS kombó meghozta gyümölcsét! Hatalmas akarattal és elszántsággal diadalmaskodtunk hazai pályán, ezt a formát kell megtartanunk a jövőben! Az egységességünkkel helyére került a kirakósunk utolsó darabkája is, de a földön kell maradnunk! Dolgozunk tovább a szép folytatásért, győzelmünket sérültjeink és betegeink mielőbbi gyógyulásának szenteli A CSAPAT!

Jó pihenést és feltöltődést a tavaszi szünetre, valamint Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kíván a Termálfürdő Football Club Tiszaújváros U-16 labdarúgó csapata a klub valamennyi szakosztályának vezetőinek, stábtagjainak és játékosainak, szülőknek és hozzátartozóknak egyaránt! Hajrá Város!
Jó(k): az egész csapat, de a társak véleménye alapján extra volt Novák Milán, Szitai Róbert és Bodnár Balázs.

U15
FC Tiszaújváros - Nyírbátori LSE 4-3 (1-2)
Gól: Kassai B. 3, Czokó N.

Császár Zoltán: Végre már nem pontatlan a csapatom! Nagyon sokat dolgoztunk ezért a sikerért! A mérkőzés valószinűleg nem fog bekerülni a legszebb mérkőzések című könyvbe, azonban a fiúk kitartása, küzdeni tudása nem mindennapi, le a kalappal a csapat előtt! 1-3-ról ritkán áll fel csapat, az meg még ritkább, hogy meg is fordítja a mérkőzést. Ma ezt megtette a csapat. A második félidei küzdésért megérdemeltük a három bajnoki pontot.  Gratulálok a csapatnak!
Jók: Kasssi B. a mezőny legjobbja, illetve az egész csapat

U13
FC Tiszaújváros - BTE Felsőzsolca 3-1 (0-0)
Gól: Suhajda G. 2, Kopasz B.

Császár Zoltán: Nem okozott csalódást a mérkőzés, hiszen ismét egy izgalmas, pörgős, sok párharcot és sok gólt hozó mérkőzést játszottunk a jó erőkből álló Zsolca ellen. A mérkőzés eljén a kelleténél jobban meg volt illetődve a csapat, azonban ahogyan mentünk bele a mérkőzésbe, úgy lettünk egyre bátrabbak. Ezt mutatja az is, hogy sikerült a mérkőzést a magunk javára megfordítani. Úgy gondolom, hogy megérdemelten tartottuk itthon a három bajnoki pontot. Kopasz Boti szerintem a forduló legszebb gólját rúgta! Gratulálok a csapatnak!
Jók: az egész csapat

U12

FC Tiszaújváros - BTE Felsőzsolca 1-3 (0-0)
Gól: Kuli Zs.

Pap Zsolt: Sajnos nem úgy alakult a mérkőzés, ahogy szerettük volna. Nem játszottunk jól. Kicsit álmoskásan, lassan szőttük támadásainkat. Többet foglalkoztunk a külső tényezőkkel, mint a focival, ez nem megengedhető. Ez az én felelősségem és orvosolni is fogom. Elvesztettük a fejünket mint Hunyadi László a sajátját a Duna jegén. Azért jó, hogy hétről hétre játszunk, mert már legközelebb javítsátok és fogunk is.
Jók: senki

Női mérkőzés

FC Tiszaújváros - Hernádnémeti SE 0-4 (0-2)

Dohány László: A tavasz első mérkőzésén a télen tovább erősödő Hernádnémeti csapatát fogadtuk. Az első 15-20 percben lelkes, harcias játékunknak köszönhetően többször kerültünk helyzetbe, voltak veszélyes átlövéseink. A lehetőségeink kimaradtak, ellenfelünk szerzett vezetést, majd a félidő vége előtt sikerült megdupláznia az előnyét.

A második félidőben - bár az akarattal ekkor sem volt gond - már nem tudtuk megismételni az első játékrészben mutatott teljesítményünket. Összességében dicséret illeti a játékosokat a pályán mutatott hozzáállásért, a kimaradt helyzetek miatt viszont lehet pici hiányérzetünk.

Labdarúgó napközis nyári tábor - Jelentkezz most!