Termálfürdő FC Tiszaújváros

Az FC Tiszaújváros a DVTK Labdarúgó Akadémia partnere 2021. novembertől 2024. júniusig, a Debreceni Labdarúgó Akadémia partnere (2011-2016)

Hétvégi utánpótlás eredmények

Az elmúlt hétvégi fordulóban utánpótlás csapataink a Csenger, a Pécel, a Tállya és a Berettyóújfalu csapatai ellen léptek pályára.

Eredmények és edzői értékelések:

U19
Csenger FC - FC Tiszaújváros 2-0 (0-0)
Jegyzőkönyv megtekintése>>
Gól:

Vámosi Csaba: Teljesen kiegyenlített mérkőzés volt. Helyzetek mind a két oldalon, sajnos a hazaiak kettőt berúgtak, mi meg többször kapussal szemben is rossz megoldást választottunk. Ezeket a meccseket hazai pályán be fogjuk húzni! Megint sokat tettünk a győzelemért, de még mindig hiányzik az a kis plusz. Sok időnk nincs szomorkodni, mert szerdán jön az újabb megmérettetés a Tarpa csapata ellen. Minden meccsüket nagy fölénnyel nyerték, mi eddig nem szereztünk pontot a felsőházban. Ilyenkor szokták mondani, hogy “tuti” meccs. Nagyon sokszor ilyenkor borul a papírforma…! Mi biztos, hogy mindent megteszünk azért, hogy meglepetést okozzunk! A mérkőzésen súlyosan megsérült játékosomnak mielőbbi gyógyulást kívánunk! Várunk vissza Matyi!

U16
Péceli SSE - FC Tiszaújváros 6-1 (2-0)
Gól: Kiss J.

Susánszki László: Ellenfelünk fölénk nőtt a téli szünet alatt. Ziccerek tömkelegét kellett hárítania kapusunknak, már amit komolyabban vettek a péceli csatárok, és nem fölé/mellé lőttek kapásból, közelről, olykor üres kapura is! Teljes káosz uralkodott el a társaságon, több gyenge teljesítmény járult hozzá az eredményhez, amely az első félidőben kétszámjegyű lehetett volna. Igyekeztünk rendet rakni a fejekben, mely meg is mutatkozott a második játékrész elején, helyzetecskékben és lesgólban. Három null után még volt tartásunk, szépen kialakított helyzetből sikerült szépíteni. Majd 5 perccel később ismét elkezdődött egy rémálom.

Ami hibát el lehet követni elkövettük, amennyit engedni lehet az ellenfélnek engedtük. Tisztelet a pár kivételnek, de ez KEVÉS: sokkal többre lennénk képesek, de amíg edzésmenők vagyunk és nem merünk a konfortzónánkon kivűl is maximálisat teljesíteni, addig csak a szimpatikus vesztes szerepét kaphatjuk meg a football színházában! Gratulálok ellenfelünknek, további sok sikert kívánunk ezúton is.
Jó(k): Bodnár B., Pásztor Z., Székely-Lukács M., Tóth A.

U15
Berettyóújfalui SE - FC Tiszaújváros 9-0
Gól: -

Császár Zoltán: Az elmúlt kettő forduluban jó volt nézni ahogyan játszik a csapatom, ahogyan tudnak egymásért küzdeni a játékosaim. A mai mérkőzésen azonban nem volt jó nézni a csapatomat! Akaratgyenge, lélektelen játékot tettünk le a pályára! Nagyon bízom benne, hogy egy hét múlva a szebb arcát mutatja a csapatom!

Jók: Harsányi L., Bajtai P., Kassai B.

U13
Tállya - FC Tiszaújváros 0-6
Gól: Lukács I., Sipos Á., Csanálosi B.2, Suhajda G.2

Császár Zoltán: A mérkőzés előtt és közben is többször kértem, hogy ne kapkodjunk. Ennek ellenére az első kettő negyedben kapkodó volt a játékunk. Azonban szerencsére voltak ebben a szakaszban is jó megoldásai a csapatnak. Így megérdemelten szereztük meg a vezetést. A harmadik gól megnyugtatta a fiúkat. Szépen, ötletesen játszottak a srácok! Úgy gondolom, hogy végig sikerült az akaratunkat ellenfelünkre ráerőltetni.
Gratulálok a csapatnak!
Jók: Lukács I., Csanálosi B., Sipos Á., Suhajda G., Gyetvai Zs., Császár L.

U12

Tállya KSE - FC Tiszaújváros 5-3 (3-0)
Gól: Jakab R., Csuka B., Császár N.

Pap Zsolt: Győzelemmel felérő vereség, mégha ilyen nincs is. Az őszi meccshez képest nagyon nagyot javultunk (0-12). Dávid és Góliát csatája volt, csak mi otthon hagytuk a parittyánkat. Egyenlő feltételek mellett győztünk volna (meg nem adott gól, büntető, hátrányt hozó előnyszabály stb.). Nagyon jól játszottak a srácok, csak gratulálni tudok nekik, amit meg is tettem az öltözőben. Szomorkodunk kicsit, de jövő héten javítunk.
Jók: Az egész Csapat és Jakab Robin a mezőny legjobbja

Labdarúgó napközis nyári tábor - Jelentkezz most!