Napos, de hideg időben győzelem a DVTK II. gárdája ellen a 28. fordulóban.

Termálfürdő FC Tiszaújváros – DVTK II. 2–0 (0-0)

Gól: Tóth B., Molnár M.

Herceg P., Varjas L., Valkay R., Gelsi L., Lehóczki B., Tóth S., Nagy G., Géringer L., Vitelki B., Boros G., Nagy D.
Vezetőedző: Vitelki Zoltán

Cserék: György K., Tóth Cs., Páll Zs., Kundrák A., Bussy D., Tóth B., Fajkó Á., Illés D., Erős T., Molnár M., Sérült: Mahalek M., Lőrincz P., Gottfried D., Eltiltott: Nagy P., Beteg: -, Távol: Horváth T.

Köszönjük szurkolóinknak, akik ma is buzdították csapatunkat.

A DVTK II. a mérkőzés előtt 12. volt a tabellán, 10 győzelem, 6 döntetlen és 11 vereség eredménylistával. Az előző fordulóban a diósgyőriek a Pénzügyőr ellen játszottak győztes mérkőzést, mi pedig a Vasas FC II. otthonából hoztuk haza a 3 pontot.

Az első félidőben inkább a vendég csapat birtokolta többet a labdát. Mi kicsit tompábban és pontatlanul játszottunk, de hátul stabil volt a védekezés. Itt is, ott is akadtak helyzetek, de a szünetre gól nélkül vonultunk.

A második játékrészben kiegyenlítettebb lett a mérkőzés, cseréink lendületet hoztak a játékba. Jó ütemben rúgtuk a gólokat, először Tóth Borisz talált a kapuba, majd Molnár Máté növelte az előnyt, amivel bebiztosította a győzelmet.

Összességében nagyon küzdött a csapat minden tagja a 3 pontért, ami a mérkőzés végén kifizetődött.

A következő fordulóban vasárnap 16:00 órakor a Tiszafüred csapatához látogatunk.

Köszönet minden egyesületi kolléga, segítő és támogató munkájáért.

Vitelki Zoltán: Az első félidőben leginkább mezőnyben folyt a játék, néhány lehetőséggel mindkét oldalon. Nem pörögtunk olyan hőfokon, ahogy kellett volna, tompább volt a csapat. A második félidő már sokkal kiegyenlítettebb volt, jóval többször tudtunk kezdeményezni és eljutni az ellenfél kapujáig. Nagyon szép két gólt szereztünk. Végre sikerült elmozdulnunk a tabellán, de messze még a vége.
Jók: Lehóczki, Gelsi, Nagy G.

Vincze Richárd: Az első félidőt végig iranyítottuk, jól játszottunk, benyomtuk a hazaiakat, akik nagyon jól védekeztek. Tudtuk, hogy kevés lehetőségünk lesz ellenük, ezeket kellett volna berúgni. Volt is két nagy helyzetünk, de sajnos egyet sem sikerült értékesíteni. A második félidő kiegyenlítettebbé vált, igazi x-es meccs volt. A hazaiak egy nagyon szép találattal megszerezték a vezetést és ezután mi már csak futottunk az eredmény után. Gratulálok Vityáéknak, nagyon sok sikert kívánok nekik.
Jók: Illés Bálint, SzŰcs Kornél, Ferencsik Bálint, Balázsi Levente