Hétvégi utánpótlás eredmények

Az elmúlt hétvégi fordulóban utánpótlás csapataink a Sajóvölgye és a Salgótarján csapatai ellen léptek pályára.

Eredmények és edzői értékelések:

U19
FC Tiszaújváros - Sajóvölgye Focisuli SE 0-1 (0-1)
Gól: -

Vámosi Csaba: Nagyon sokat tettünk a mai mérkőzésen azért, hogy pontot, pontokat szerezzünk az alapszakasz győztes ellen. Fegyelmezettek voltunk védekezésben, és amikor megszereztük a labdát, ügyesen és jól játszottunk! Végre egységesek voltunk, védekezésben mindig kisegítettük egymást. Sajnos egy szabadrúgás után ide-oda pattogott a labda, háromszor blokkoltuk a lövéseket, de mindig eléjük pattant és negyedjére sikerült betalálniuk. Helyzeteink voltak, teljesen egyenrangú ellenfelei voltunk az egyik legjobb csapatnak. Az utolsó két meccsen sokat tettünk a pontokért, de már tényleg egy kicsi kell a pontszerzésünkhöz.

Nagyon elégedett vagyok a fiúkkal! Mindent elárul, hogy az ellenfél úgy örült a győzelemnek, mintha BL-t nyert volna. Halkan jegyzem meg, hogy megint többen hiányoztak, betegség és tanulóvezetés miatt. Jó lenne már egyszer teljes csapattal kiállni! Köszönjük az U16-os csapat segítségét!
Jók: az egész CSAPAT

U16
Salgótarjáni BTC Kft. - FC Tiszaújváros 7-2 (2-1)
Gól: Kiss J., Lakatos S.

Susánszki László: Remek időjárás mellett és nagyszerű körülmények között kezdtük meg a tavaszi bajnokságot. Nem tervezett sérülés miatt hamar borult a forgatókönyv ezen része, de ennek ellenére elfogadható első félidőt produkáltunk. A "ha" nem játszik, éppen ezért volt 2:1 nem ide 45 perc játékot követően, pozitívum, hogy szinte sikerült rögtön egyenlíteni a vezető gólt követően egy tetszetős támadás végén. Kapkodó volt játékunk, nem minden a megbeszéltek szerint zajlott, félidőben ezt meg is beszéltük, látszott is a koncentráció mindenkin. Majd pedig elkezdődött egy olyan félidő, melynek nem volt előjele. Rögtön egy gyorsan elvégzett szabadrúgás és figyelmetlenségünket kihasználva két gólosra növelte előnyét ellenfelünk. Innentől kezdve már csak a házigazda akarata érvényesült leginkább, bátortalanabbá és pontatlanabbá váltunk. Cseréink igyekeztek minél többet hozzátenni a csapat eredményesebb játékához, de csak kozmetikázni sikerült a végeredményen. Gratulálunk véndéglátónknak, nem véletlenül állnak a dobogó tetején jelenleg, további sok sikert kívánunk nekik.
Jó(k): Bodnár B., Szitai R., Pusztahelyi L., Pásztor Z., Tóth A., Novák M., Lakatos S.