Kiszenvedett győzelem

A Sándorok és Józsefek a meleget, csapatunk játéka pedig a győzelmet hozta meg a DVSC II. gárdája ellen a 26. fordulóban.

Tiszaújváros, Sportcentrum: 150 néző

Termálfürdő FC Tiszaújváros – DVSC II. 2-1 (1-0)

Gól: Gelsi L., Varjas L.

Herceg P., Varjas L., Gelsi L., Lehóczki B., Valkay R., Tóth S., Tóth B., Nagy G., Géringer L., Nagy D., Boros G.
Vezetőedző: Vitelki Zoltán

Cserék: György K., Páll Zs., Kundrák A., Bussy D., Vitelki B., Gottfried D., Illés D., Erős T., Molnár M.
Sérült: Tóth Cs., Lőrincz P., Nagy P., Fajkó Á., Mahalek M.
Eltiltott: -
Beteg: -
Távol: Horváth T.

Köszönjük szurkolóinknak, akik ma is buzdították csapatunkat.

A DVSC II. a mérkőzés előtt 6. volt a tabellán, 11 győzelem, 5 döntetlen és 9 vereség eredménylistával. Az előző fordulóban a kis Loki vereséget szenvedett hazai pályán a Pénzügyőr ellen, mi pedig a Füzesgyarmat otthonában tudtuk megszerezni a győzelmet.

Az első félidőben az történt, amit szerettünk volna. Többet birtokoltuk a labdát és egy szöglet után Gelsi László góljával megszereztük a vezetést.

A második félidőben kiegyenlítődött a játék, itt is - ott is akadtak lehetőségek. Végül egy középen felpasszolt labdát ügyesen vett át a debreceni játékos és a kapu jobb oldalába lőtt. Az utolsó 15 percben bármelyik csapat megszerezhette volna a vezetést, de végül mellénk állt a szerencse. A 95. percben Varjas László góljával sikerült bebiztosítani a győzelmet.

Összességében egy nehéz mérkőzésen szereztük meg a nagyon fontos 3 pontot.

A következő fordulóban vasárnap 11:00 órakor a Vasas FC II. csapatához látogatunk.

Köszönet minden egyesületi kolléga segítő és támogató munkájáért.

Vitelki Zoltán: Sokat lehetne beszélni erről a meccsről. Nem játszottunk jól, pontatlanok voltunk, több labdát veszítettünk el a megszokottól. Nem tudtuk megfelelő minőségben tartani a labdát. De több lehetőségünk is volt, amikből a rendes játékidőben csak 1 gólt tudtunk szerezni. A 95. perc a szív diadala, fantasztikus érzés volt. Gratulálok mindenkinek!
Jók: Lehóczki, Varjas, Valkay, Herceg, Gelsi.

Máté Péter: Egy teljesen nyílt mérkőzésen a Tiszaújváros célfutballja elérte a célját. Gratulálok nekik.