Hétvégi utánpótlás eredmények

Az elmúlt hétvégén két utánpótlás csapatunk lépett pályára, az ellenfelek a Mátészalka és a Gesztely együttesei voltak.

Eredmények és edzői értékelések:

U19

Mátészalkai MTK – FC Tiszaújváros 5-0 (2-0)

Vámosi Csaba: Nagyon rossz előjelekkel készültünk az első bajnokira hiszen betegségek, sérülések és egyéb okok miatt 8-9 hiányzóm volt és még az induláskor is le kellett “szállítani” egy játékost, mert menni kellett a felnőtt csapathoz! Rosszul kezdtük a mérkőzést, mert fél perc alatt egy technikai hibából, rögtön hátrányba kerültünk. Utána kezdtünk merni játszani, de az ellenfél kapuja előtt határozatlanok voltunk, nem lőttünk kapura, hanem ziccerig akartuk játszani.

Félidőben mondtam a fiúknak, hogy jobban koncentráljanak és meg lehet fordítani a mérkőzést, de sajnos ugyanaz a játékos egy perccel a szünet után újra technikai hibát csinált, amit ellenfelünk ki is használt. Utána szétestünk. Még jó, hogy mérjük a fiúkat és abból kiderült, hogy egy héttel ezelőtt (edzőmeccsen) a csoport egyik legjobb csapata ellen sikeres döntetlent értünk el, ahol kb. 50%-al többet futottunk, többet sprinteltünk! Volt olyan játékosom, aki a második félidőben 0 azaz nulla sprinttel játszotta le a mérkőzést.

Egyik játékosomtól sem tűröm el, hogy sétálgasson mikor az ellenfél támad! Nem is lehetett más az eredmény csak egy ilyen súlyos vereség. Ettől sokkal jobbak vagyunk és azon dolgozunk, hogy ezt be is bizonyítsuk elsősorban magunknak!

U15

Gesztely FC - FC Tiszaújváros 11-2 (6-0)

Gól: Hajdú B. 2

Csanálosi Gábor: Az időjárás nem volt kegyes a két csapat számára, nagy erejű szél fújt a pályán. Az első félidőben széllel szemben támadtunk , sajnos nem sok sikerrel, a hazai csapat kihasználta ezt az előnyt és el is döntötte a mérkőzést. A második félidőben már több támadást tudtunk vezetni és két gólt is sikerült elérnünk, voltak szép labdakihozatalok, gyors támadások, de ez ma ennyire volt elég.
jók: Csanálosi Botond, Harsányi Levente, Varga Richárd, Tóth Zoltán, Hajdú Bálint