Döntetlen a sportszerű Pénzügyőrrel

December elejéhez képest átlagos talajú, de pici pályán és jó időben döntetlen a 20. bajnoki fordulóban.

Budapest: 100 néző

Pénzügyőr SE - Termálfürdő FC Tiszaújváros 2-2 (0-1)
Gól: Nagy D. 2

Galambvári G., Valkay R., Lehóczki B., Gelsi L., Lőrincz P., Molnár M., Tóth B., Géringer L., Vitelki B., Fajkó Á, Nagy D.
Vezetőedző: Vitelki Zoltán
Cserék: György K., Jacsó D., Gönczi S., Illés D., Horváth T, Kundrák A., Páll Zs.
Sérült: Mahalek M., Tóth Cs., Bocsi P., Erős T.
Eltiltott: Nagy P., Tóth S.
Beteg: Bussy D.
Távol: Molnár D.

Köszönjük a szurkolóknak, akik a mai napon is buzdították a csapatot.
A Pénzügyőr nagyon átlagos képet mutat a bajnokságban, 9. pozíciójához 8 győzelem, 2 döntetlen és 8 vereség tartozik. Az előző fordulóban a Putnoktól kaptak ki 4-1 arányban, míg mi hosszú pont nélküli sorozatot törtünk meg Egerben.

A keretből Mahalek M. Tóth Cs. Bocsi P. és Erős T. sérült, eltiltott Tóth S. és Nagy P. (5 mérkőzés kapott a körösladányi kiállítását követően), beteg Bussy D. - hiányzó nincs.

Az első félidőben taktikus és hajtós volt a meccs, hazai helyzeteket követően több lehetőség adódott előttünk is, kétszer a kapufa mentett, majd egy büntetőből sikerült megszerezni a vezetést - így újra előnnyel vonultunk szünetre.

A második játékrészben jobban akart a hazai csapat, akarta a győzelmet, így gyorsan ki is egyenlítettek. Kontrákból veszélyeztettünk viszont, több gólhelyzetünk is volt. Nagy Dávid második gólja után úgy tűnt, megnyerhetjük a meccset, sőt utána ziccereket is hibáztunk és ahogy lenni szokott a 98. percben kiegyenlítettek a hazaiak. Összességében igazságos a döntetlen.

A következő 21. forduló Putnok ellen már majd az új évben 2023. február 12-én otthonunkban folytatódik.
Köszönet minden egyesületi kolléga, segítő és támogató munkájáért, mindenkinek jó pihenést kívánunk.

Vitelki Zoltán: Ha csak ezt a mai meccset kellene értékelnem, akkor azt tudnám mondani, hogy nagyon szomorúak vagyunk. Győzelmet szalasztottunk el és ez nagyon fáj. A csapat fegyelmezetten és nagy akarattal játszott. Vezettünk, majd még egyszer vezettünk, és le is zárhattuk volna meccset a lehetőségeinkkel. De sajnos nem ez döntött. Az utolsó utáni percekben egyenlített a hazai csapat.

Nagyon bánt néhány rutintalan szituáció, amivel nem tudtuk magunk mellé fordítani az időt és amivel magunkra húztuk az ellenfelet. Ha valaki az utolsó 2 meccs előtt felajánl 4 pontot, aláírtam volna. De most...

A szezon nagy csalódás minden szempontból. Nagy dolgoknak kell történnie, hogy ebből az állapotból elmozduljon a csapat. Komoly döntéseket kell hozni egy nagyon komoly és nehéz tavasz előtt.

Jó pihenést mindenkinek, a csapat és a szakmai stáb nevében Kellemes Ünnepeket és SIKEREKBEN Gazdag Boldog Újévet kívánunk!
Jók: Nagy D., Lőrincz, Lehóczki, Gelsi.

Lászka Balázs: Sajnálom, hogy nem tudtuk megnyerni a mérkőzést, úgy gondolom megtettünk mindent a győzelemért, de sajnos ma csak ennyi volt benne.
Jók: senki