Jó talajú pályán és jó időben vereség a 13. bajnoki fordulóban.

Budapest, BKV Előre Sporttelep: 100 néző

BKV Előre - Termálfürdő FC Tiszaújváros 3-0 (1-0)

Tóth Cs., Bocsi P., Gelsi L., Valkay R., Lőrincz P., Vitelki B., Géringer L., Toth B., Tóth S., Fajkó Á., Páll Zs.
Cserék: Galambvári G., Jacsó D., Erős T., Bussy D., Lehóczki B., Nagy D., Gönczi S., Kundrák A., Kiss B., Máté M., Sebestyén D., Illés D.
Eltiltott: -
Beteg: -
Távol: Molnár D., Horváth T.

Köszönjük a szurkolóknak, akik a mai napon is buzdították a csapatot.

A hazai csapat az előző fordulóban a Pénzügyőrtől kapott ki 1-0 arányban, míg mi hasonló eredménnyel maradtunk alul a Karcag ellenében.

A keretből Mahalek M., Molnár M., Nagy P. sérült, eltiltott és beteg nincs, hiányzó Horváth T.

Az első félidőben mezőnyben volt sokat a labda, nem sikerült dominálni és sajnos hátrányba is kerültünk.

A második játékrészben már több helyzet volt mindkét oldalon, de amíg mi kihagytuk azokat, addig hátul a semmiből is tudtunk újra gólokat kapni.

Összességében sajnos nem volt benne ebben a mérkőzésben a pontszerzés.

Jövő szombaton a 14. fordulóban Jászberény, majd a Körösladány lesznek októberben még az ellenfelek.
Köszönet minden egyesületi kolléga, segítő és támogató munkájáért.

Albert Flórián: Küzdelmes volt az első félidő, jókor rúgtuk az első gólt. A második gólunk eldöntötte a mérkőzést. 2-0 után a Tiszaújváros kijjebb jött és mi pedig tudtunk kontrára játszani.
Jók: Fördős, Kubó, Gyurkó

Vitelki Zoltán: A helyzetünk nem egyszerű, nem nézett jól ki ez a mai sem, keresem a megoldást. Ma a motivációval is voltak problémák, nem voltunk elég agresszívak sem. Az mindent elmond, hogy nem tudok senkit kiemelni jónak!