Jó talajú pályán és jó időben vereség a 12. bajnoki fordulóban.

Termálfürdő FC Tiszaújváros - Karcagi SE 0-1 (0-0)

Tóth Cs., Bocsi P., Gelsi L., Valkay R., Lőrincz P., Géringer L., Tóth S., Kundrák A., Tóth B., Vitelki B., Páll Zs.

Cserék: Galambvári G., Jacsó D., Erős T., Bussy D., Fajkó Á., Lehóczki B., Nagy D., Gönczi S.
Sérült: Mahalek M., Molnár M., Nagy P., Kiss B.
Eltiltott: -
Beteg: -
Távol: Molnár D., Horváth T., Máté M., Sebestyén D., Illés D.

Köszönjük a szurkolóknak, akik a mai napon is buzdították a csapatot.

A vendég csapatot erősíti a tiszaújvárosi Pap Zsolt, illetve a korábban nálunk is játszó Tóth Márk és Hussein Shadi is, az előző fordulóban a Pénzügyőrt verték 1-0 arányban, míg mi Sényőn győzedelmeskedtünk.

A keretből Mahalek M., Molnár M., Nagy P. Kiss B. sérült, eltiltott és beteg nincs, hiányzó Horváth T.

Az első félidőben taktikus, fegyelmezett játékot játszottak a csapatok, hullámzott a mérkőzés, az eleje és a vége a miénk volt. Felső kapufáig és blokkolt lövésekig jutottunk, a Karcagnak egy veszélyes szabadrúgása volt, de mezőnyben kiegyenlített volt a harc.

A második játékrészben picit élénkült az iram, de amíg a Karcagiak csúsztak másztak és így a szerencse is melléjük állt, addig a mi oldalunkon a kihagyhatatlan helyzeteket is sikerült kihagyni, és a kapufáról kétszer is kifelé pattant a labda sajnos.

Összességében a 6 pontos meccsen egy nagyon eltalált lövés döntött, sajnos nem a mi javunkra.

Jövő vasárnap a 13. fordulóban BKV-hoz látogatunk, majd sorrendben Jászberény és Körösladány lesznek októberben az ellenfelek.

Köszönet minden egyesületi kolléga, segítő és támogató munkájáért.

Vitelki Zoltán: Először is nézem a pozitív dolgokat: védekezésünk rendben volt, stabilak voltunk. Próbáltunk játszani, megvoltak a lehetőségek is, törekedtünk a labdabirtoklásra. Összességében jól játszottunk, az ellenfélnek nem sok lehetősége volt, már az első félidőben eldönthettük volna a meccset. Hogy mi a negatív? Az, hogy ebből a sok helyzetből nem sikerült egyszer sem betalálni. Egy szinte vakon elrúgott gyönyörű góllal tudott nyerni az ellenfél. Sajnos ilyen passzban vagyunk, ami ellen nagyon nagy szükségünk van és lesz mindenkire, hiszen ebből csak együtt tudunk kimászni.
Jók: Tóth Cs., Gelsi, Bocsi, Lőrincz

Igor Bogdanovic: Mindkét csapatnak fontos mérkőzés volt. Az első félidőben a hazaiak 3 góllal vezehettek volna, szerencsénk is volt, a kapufa is velünk volt. A második félidőben nekünk is voltak helyzetek és egy szép góllal eldöntöttük a mérkőzést.