A széleken mély talajú pályán és jó időben vereség a 10. bajnoki fordulóban.

Termálfürdő FC Tiszaújváros - Tiszafüredi VSE 1-4 (1-2)

Galambvári G., Kundrák A., Nagy P., Valkay R., Lőrincz P., Tóth B., Géringer L., Tóth S., Nagy D., Páll Zs., Vitelki B.,
Cserék: Tóth Cs., Kiss B., Jacsó D., Bocsi P., Sebestyén D., Erős T., Bussy D., Fajkó Á., Lehóczki B., Gönczi S., Illés D.,
Sérült: Mahalek M., Molnár M., Gelsi L., Máté M.
Beteg: -
Távol: Molnár D., Horváth T.

Köszönjük a szurkolóknak, akik a mai napon is buzdították a csapatot.

A vendég csapat az előző fordulóban a Pénzügyőrtől szenvedett vereséget 2-1 arányban, míg mi a DVTK II-től kaptunk ki sajnos.

A keretből Mahalek M., Molnár M., Gelsi L. sérült, eltiltott - beteg nincs, hiányzó Horváth T.

Az első félidő elején rémálomszerű 4 perc alatt két gólos hátrányba kerültünk, ebből kijönni szinte lehetetlen. Hajtott a csapat, több gólhelyzetből egyet sikerült is értékesíteni, így maradt esély a pontszerzésre a második félidőre.

A második játékrészben sajnos a cserékkel egyre csak gyengültünk, nyoma sem volt a vasárnapi vagy az első félidős jó játéknak, a hibák és gólok pedig egyre csak gyűltek, így nem maradt más hatra, mint gratulálni az ellenfélnek.

Összességében, ha nem kapunk az első 4 percben két potyát, ha nem kapkodunk a gólhelyzetekben, ha a cserék tudtak volna segíteni… de a fociban nincs ha.

Vasárnap a 11. fordulóban Sényőre látogatunk, majd sorrendben a Karcag, a BKV, Jászberény és Körösladány lesznek októberben az ellenfelek.

Köszönet minden egyesületi kolléga segítő és támogató munkájáért.

Pénteken 17 órától a 25 éve bajnokságot nyert csapat ünnepli a jubileumot. Egymás közötti játék után lesz lehetőség beszélgetni és sztorizgatni például a Pap és Járai csapatkapitány párossal, de a szakvezetés is jelen lesz - minden érdeklődőt várnak a szervezők sok szeretettel.

Nem adjuk fel!
Hajrá Újváros!

Vitelki Zoltán: 4 perc alatt 2 gólt kapunk a mérkőzés elején, kurva szar érzés! Nagyon nagy lélektani hátrány. Visszajövünk a meccsbe, már az első félidőben fordíthattunk volna. Több lehetőségünk volt, abból csak egy gólt tudtunk szerezni. Sokat tettünk az egyenlítésért, de nem tudtunk még 1 gólt szerezni, a foci büntetett és még kaptunk kettőt. Hogy milyen volt a meccs? Ilyen. Mi támadtunk, ők rúgták a gólokat. Majd megfordul ez egyszer.
Jók: senki

Dorcsák Zoltán: A két korai gólunk meghatározta a mérkőzést. Utána végig bíztunk abban, hogy ülni fognak a kontráink.
Jók: Szabó V., Barzsó, Tomola, Baranyi.