Utánpótlás eredmények

Utánpótlás csapataink az Encs VSC, a Sényő-Carnifex FC és a Sárréti Gyöngyhalász csapatai ellen léptek pályára.

Eredmények és edzői értékelések:

U19
Nem játszott.

U16

Sárréti Gyöngyhalász GYSE – FC Tiszaújváros 5-3 (3-2)
Gól: Pózman D., Kovács M., Tóth R.

Susánszki László: Mentálisan kilengtünk, szaladtunk az eredmény után… megvertük magunkat! Ellenfelünk a saját támadó elveit hibátlanul hozta, játékban és védekezésben viszont megingathatóak voltak. Saját bőrünkön tapasztalhattuk, hogy 4-5 passz után könnyedén fejezhettük be támadásainkat, mégis mélységből próbáltunk időnként építkezni, holott az ellenfél szinte söprögető csapatkapitánya rendre mindent elrúgott vagy elfejelt.
Hiába mi szereztük meg a vezetést, úgy hatott, mintha kaptunk volna kettőt. Kapkodtunk, siettünk és rohantunk minden ok nélkül. Ezekben benne voltak a hibák, melyekből gólokat szereztek ők is. A félidei 3-2 a mutatott játékunk alapján sajnos megérdemelt volt, viszont a mérkőzés második fele egyértelműen a miénk. Ellenfelünk keményen odalépett, tördelte a játékot. Egyéni hibákból adtunk még egy gólt ellenfelünknek, majd ismét, mintha semmi nem történt volna folytattuk a játékot és tartottuk saját térfelén az ellenfelünket. Szépíteni sikerült is, de mindent egy lapra feltéve mentünk a pontszerzésért, melyből aztán jött egy ellentámadás, mely megpecsételte a végeredményt.
Eredménytől függetlenül nyugodtabbá, türelmesebbé kell, hogy váljunk, igyekszünk ebben is feljavulni a következő hetekben.
Jók: Bodnár Balázs

U15

Sényő-Carnifex FC - FC Tiszaújváros 14-0 (5-0)

Császár Zoltán: Bármit írnék, mondanék, az magyarázkodásnak tűnne. A srácokkal edzésen megbeszéljük a történteket. Együtt megyünk tovább előre a megkezdett úton!
Jók: Kassai B., Bukhárd B., Horváth D., Tóth Z.

U13

FC Tiszaújváros - Encs VSC 8-2 (4-1)
Gól: Klima M. (öngól), Sipos Á. 2, Bolgár Á. 2, Kopasz B., Csanálosi B., Jávorszki T.

Császár Zoltán: A szezon első mérkőzésén kicsit álmosan kezdtünk, ellenfelünk több helyzetet is ki tudott dolgozni. Ahogyan telt az idő, úgy fokozatosan vettük át az irányítást. Egy öngóllal sikerült a vezetést megszerezni, ami megnyugtatta a csapatot, innentől kezdődően kézben tartottuk a meccset, tetszetős támadásokat vezettünk, szép gólokat szereztünk. Tetszett, hogy a párharcok jelentős részét sikerült megnyerni! A győzelmet a helyén kezeljük, dolgozunk tovább, hogy a lehető legtöbbet kihozzák magukból a játékosok!
Gratulálok a csapatnak!
Jók: az egész csapat

U12

FC Tiszaújváros 0-12 (0-5) Encs VSC

Tekse Bence: Az eredmény számomra teljesen másodlagos. Mindenki élete első nagypályás mérkőzésén vett részt. Az első félidő arról szólt, hogy ezek a srácok szokják ezt, amihez időre van szükségük.
Az első félidőt el kell felejteni, a másodikra viszont lehet építeni! Az akarás, a küzdés és a játék is 180 fokos fordulatot vett és a jövőben javítjuk a hibákat. Az emberhátrány után sem adtuk fel, próbálkoztunk.

Ha bátrabbak, vagányabbak vagyunk a kapu előtt, akkor szebb is lehetett volna az eredmény.
Köszönjük az U11-es csapat segítségét! Gratulálok a srácoknak, ügyesek voltak.
Eredményes munkát kívánok Pap Zsolt kollégának és további sok sikert az Encsnek!
Jók: Az egész csapat