Mély talajú pályán és jó időben vereség a 8. bajnoki fordulóban.

Termálfürdő FC Tiszaújváros - Vasas FC II. 0-9 (0-3)

Tóth Cs., Lehóczki B., Valkay R., Nagy P., Kundrák A., Vitelki B., Gönczi S., Tóth S., Lőrincz P., Nagy D., Páll Zs.

Cserék: Galambvári G., Kiss B., Jacsó D, Bocsi P, Tóth B., Sebestyén D., Illés D., Erős T., Géringer L.,

Sérült: Mahalek M., Molnár M., Gelsi L., Bussy D.

Távol: Molnár D., Horváth T.

Köszönjük a szurkolóknak, akik a mai napon is buzdították a csapatot.

A vendégcsapat az előző fordulóban a Pénzügyőrt verte 3-0 arányban, míg mi a DVSC II.-től kaptunk ki 2-1 arányban.

A keretből Mahalek M., Molnár M., Gelsi L., Bussy D. sérült, eltiltott-beteg nincs, hiányzó Horváth T.

A kezdőcsapatban nem történt változás és még mindig sok a sérült és lábadozó.

Az első félidőben a vizes talaj nagyon sok problémát okozott inkább csak a mi játékosainknak, ráadásul részben mi rossz napot fogtunk ki, míg a Vasas II. NBII-es színvonalat nyújtott, mely 3 gólban is megmutatkozott sajnos.

A második játékrészt jól kezdtük, de gyorsan átjáróházzá vált a védelem, így egymás után jöttek a vendég gólok, s csak rajtuk múlt, hogy nem lett kettő számjegyű a végeredmény.

Összességében nagyon éles késbe szaladtunk bele, két osztály különbség volt a pályán és ezen csak győzelmekkel lehet túllépni.

Két hét múlva vasárnap a 9. fordulóban következik a DVTK II. idegenben.

Köszönet minden egyesületi kolléga, segítő és támogató munkájáért.

Vitelki Zoltán: -

Harmati Tamás: Az első félidőben mi jöttünk ki jobban a fordulópontokból és három gólt szereztünk. A második félidőben a hazai csapat nagy területeket hagyott maga mögött, amit jól ki tudtunk használni.

Jók: az egész csapat