Jó pályán és jó időben vereség a 30. bajnoki fordulóban.

Budapest, BKV Előre Sporttelep: 100 néző

BKV Előre - Termálfürdő FC Tiszaújváros 2-0 (1-0)

Galambvári, Gelsi, Mahalek, Nagy P., Molnár M., Géringer, Pap, Vitelki B., Lőrincz, Bartusz, Nagy D.
Cserék: Herceg, György, Lehóczki, Vasilijevic, Gönczi, Gottfried.
Sérült: Benke, Bussy, Tóth S., Bocsi
Beteg: Erős
Távol: Horváth T.

Köszönjük a szurkolóknak, akik a mai napon is buzdították a csapatot.
A vendég csapat a bajnokságban jelenleg a 3. helyet foglalja el a tabellán, ősszel egy jó mérkőzésen 1-0-ás vereséget szenvedtünk ellenük.

Az előző bajnoki fordulóban Egerrel szemben 0-0 arányú döntetlent értek el, míg mi a DEAC ellen 2-1-es vereséget játszottunk.

A keretből ma Benke, Tóth, Bocsi és Bussy sérült, eltiltott nincs, beteg Erős, hiányzó Horváth, így ők nem álltak a szakvezetés rendelkezésére.

Az első félidőben jobban kezdtünk, elől újra voltak lehetőségeink, amelyek kimaradtak. A hazai csapat nem diktált iramot, de 30 perc után magunkra húztuk őket és az egyetlen lehetőségüket gólra váltották. Sajnos a játékvezetőknek az alapvető érzékük és tapasztalatuk is hiányzik ehhez a szakmához.

A második játékrész hasonló forgatókönyvet hozott, de helyzet egyik oldalon sem alakult ki, viszont a BKV helyzet nélkül is egy szöglet utáni kavarodásból szerzett gólt.

Összességében a semmit nem mutató hazai csapattól sajnos sima vereséget szenvedtünk, talán ha a vezetőedző motiváltsága több játékosra is ráragadna, akkor sikeresebbek lehetnénk.

Vasárnap 17-én 17 órakor Kisvárda II. csapata érkezik hozzánk.

Mátyás Tibor: Küzdelmes mérkőzésen a két helyzetünket értékesítve egy nagyon masszív és jól játszó csapatot sikerült legyőznünk.
Jók: Szabó N., Forgács, Csanálosi

Vitelki Zoltán: Annyi volt a különbség, hogy a hazai csapat rúgott 2 gólt, mi pedig nem. Ők a kevésből is betaláltak, mi pedig a sokból sem. Jól játszottunk, szerettük volna többet birtokolni a labdát, de több volt a hiba.
Jók: Galambvári, Mahalek, Lőrincz