Győzelem 13-án a "nyerőszámfordulóban"

Időjáráshoz képest jó pályán és napos, hűvös időben győzelem a 21. bajnoki fordulóban.

Tiszaújváros, Sportcentrum: 150 néző
Termálfürdő FC Tiszaújváros - Tállya KSE 4-1 (3-1)
Gól: Pap Zs. 2, Nagy D. 2

Herceg - Bocsi, Gelsi, Nagy P., Bussy, Pap, Lőrincz, Géringer, Vitelki B., Gottfried, Nagy D.

Vezetőedző: Vitelki Zoltán

Cserék: Galambvári, Molnár M., Kundrák, Mahalek, Tóth S., Erős, Lehóczki, Benke, Bartusz, Gönczi, Horváth T.

A mérkőzés a hatályos szabályozás szerint oltással rendelkező nézők előtt került megrendezésre.

Köszönjük a szurkolóknak, akik a mai napon is buzdították a csapatot.

A vendég csapat a bajnokságban jelenleg a 17. helyet foglalja el, ősszel 0-0-ás döntetlent értük el ellenük.
Az előző bajnoki fordulóban az Egertől kaptak ki 2-1 arányban, míg mi az Újpest II ellen 1-1-et játszottunk.
A keretből nem számíthatott a szakvezetés Vasilijevic-re sérülése miatt.

Az első félidőt két gyors góllal kezdtük. Utána picit kiegyenlítetettebb lett a játék és a vendég ellentámadásokban volt több veszély, ezen támadások egyikéből gól is született.

A félidő közepétől átvettük megint az irányítást, rengeteg lövésünk volt és sok helyzetet dolgoztunk ki, megérdemelten szereztük meg a harmadik gólunkat is. A félidő végére még két ziccer maradt részünkről kihasználatlanul.

A második felidőt ott folytattuk, ahol abbahagytuk az elsőt. Korán berúgtuk a negyedik gólunkat és azután is rengeteg helyzetet dolgoztunk ki, de már nem tudtuk növelni a különbséget.

Összességében végig irányítottuk a mérkőzést és győzelmünk egy percig sem forgott veszélyben!

Jövő vasárnap csapatunk Sényőn vendégszerepel.

Vitelki Zoltán: Fontos győzelem volt. Nehéz talajon, sok lehetőséget sikerült kialakitanunk, ezeket is kell majd még jobban élesítenünk. Hamar sikerült gólokat rúgnunk, de sajnos kaptunk is. Győzelmünk teljesen megérdemelt.
A csapat ezen a napom Fodor Petiért is játszott!
Jók: Nagy D., Nagy P., Lőrincz, Pap

Lasztóczi Péter: Őszinte részvétünk Fodor Petinek és családjának a tragikus veszteségért.

Jók: Kovács