A szuper őszi szereplés tekintetében ma felkerült az I-re a pont és ma az 5 is összejött

Aránylag jó időben, picit mély pályán győzelem a DVSC II. ellen a 19. bajnoki fordulóban.

Tiszaújváros Sportcentrum: 100 néző

Termálfürdő FC Tiszaújváros - DVSC II. 5 - 2 (2-2)

Gól: Nagy D. 2, Erős, Pap, Bartusz

Herceg, Molnár M., Gelsi, Lehóczki, Lőrincz, Géringer, Tóth S., Erős, Bartusz, Gottfried, Nagy D.

Vezetőedző: Vitelki Zoltán

Cserék: Galambvári, Benke, Mahalek, Bocsi, Vasilijevic, Pap, Vitelki B.
Hiányzók: Gönczi, Bussy, Kundrák, Horváth T.

A mérkőzés a hatályos szabályozás szerint oltással rendelkező nézők előtt került megrendezésre.
Köszönjük a szurkolóknak, akik a mai napon is buzdították a csapatot.

A vendégcsapat az elmúlt szezonban 46 pontot szerezve éppen mögöttünk a 13. helyen végzett.
Az előző bajnoki fordulóban az Egert verték 3-2 arányban, míg mi Tiszafüred felett győzedelmeskedtünk.

Az első félidőben mindkét kapu többször is veszélyben forgott, sőt 2-2 gól is esett, és a játék képe alapján is igazságos volt az állás.

A második játékrészben is sok volt a helyzet, de már csak a mi oldalunkon, melyekből sikerült három szép gólt szerezni.

Összességében ma nem játszottunk jól, koncentrációban voltak hiányosságok, de a végére osztálykülönbség lett a különbség és nem csak az eredményben.

A 20., vagyis az előrehozott tavaszi első fordulóban december 5-én vasárnap 11 órakor az Újpest II. lesz az ellenfél idegenben.

Vitelki Zoltán: Nagyszerű teljesítményt nyújtott ma a csapat, ilyen arányban is megérdemelten nyertünk. Csak annyi különbség volt a két félidő között, hogy az első félidőben több volt a hiba, de azt gondolom, hogy leginkább a második félidei játékunknak köszönhetően nagyon profi módon hozta le a csapat a meccset, olyan alapokkal rendelkezik a csapat, amit még tovább kell építenünk. Örülök, hogy ilyen jó csapata van Tiszaújvárosnak.
Jók: az egész csapat

Szabó János: Mindenképpen csalódottság van bennünk, mert ebben a meccsben sokkal több volt Az első félidőben nagyon sok ziccert dolgoztunk ki, több gólos előnnyel mehettünk volna a szünetre. Sajnos a második félidőben ez megbosszulta magát. Az ellenfél megszerezte a vezetést, mi kinyíltunk, próbáltunk gólt, gólokat rúgni de a Tiszaújváros kontrákból magabiztossá tette a győzelmét. Nem érdemeltünk vereséget. További sok sikert a Tiszaújvárosnak.

Jók: Kalafat, Balla, Kovács.