Főoldal

Ennyi hazai gólt már rég látott a közönség!

A bajnokság 7. fordulójában nagyarányú győzelmet aratott csapatunk hazai pályán az ESMTK ellen.

TFCT - ESMTK 6:1 (1:0)

Képek a mérkőzésről>>

Tiszaújváros: 300 néző

Az első félidőben 3-4 gólos különbség mutatkozott a két csapat között a javunkra, de ebből csak egy gól realizálódott Kristófi által.

Alapvetően a Pesti csapat miatt a mérkőzés nagyon parázs, néhol durva volt.
A második félidő elején eldöntöttük a mérkőzést, előbb Bussy, majd újra Kristófi volt eredményes, melyet követően túlságosan is megnyugodtunk és a félidő felénél szépített az Erzsébet.

A 78. percig viszont gólfesztivált láthatott a közönség, a negyediket a csereként beálló Kovács Szilárd fejelte, az ötödiket Fabu rúgta, majd újra Kristófi volt eredményes.
Ma ekkora különbség volt a két csapat között! Gratulálunk!

Edzői nyilatkozatok:

Gerliczki Máté: Hat meccs kellett ahhoz, hogy ne csak a védekezésünket, hanem a támadójátékunkat is megfelelő szintre hozzuk. Mivel ez megtörtént, ezért ilyen arányban is teljesen megérdemelt a győzelmünk. A ma műtött Balogh Gábornak mielőbbi gyógyulást kívánunk.

Túri Zoltán: Gratulálok a Tiszaújvárosnak. A játék minden elemében felülmúltak minket, így a győzelmük teljesen megérdemelt.