Főoldal

Győztes gól az utolsó előtti percben!

A bajnokság 2. fordulójában idegenben aratott győzelmet csapatunk a REAC otthonában.

REAC-Termálfürdő FC Tiszaújváros 1:2 (0:1)

Budapest REAC pálya: 200 néző

Gerliczki Máté: Kicsit csalóka a játék képe mivel a 8. percben felborítottuk a játék menetét. Innentől kezdve a REAC felíveléseivel nagyon nehezen boldogultunk. Próbáltam változtatni, de semmi sem működött, így törvényszerű volt a hazaiak egyenlítése. Az utolsó percben nagy erőről tettünk tanúbizonyságot, miszerint jó csapatunk van, mert visszafogottabb teljesítménnyel is nyerni tudtunk.

Dinka Balázs: Lassan kezdtük a meccset, az első 20 percben sok hibát csináltunk és csapaton belül volt egy pár gyengébb teljesítmény is. A 2. félidei hozzáállással elégedett vagyok, de sajnos a végén egy elkerülhető gólt kaptunk. Gratulálok a Tiszaújvárosnak.

A gólok története:

8. perc: A jobb szélen Kristófi tört be a 16-oson belülre, majd az alapvonal közeléből középre passzolt. A labda Husseinről a hosszú sarok felé csorgott, amit Viscsák közelről a kapuba lőtt. (0-1)

74. perc: Gyors hazai szabadrúgást követően Kiss tisztán fordulhatott a kapura a 16-oson belül és csak szabálytalanul sikerült megállítani. A büntetőt a sértett magabiztosan lőtte a kapu bal oldalába. (1-1)
91. perc: Már mindenki a lefújást várta, amikor a középpályán Balogh sikeresen harcolt egy labdáért, majd indította Kristófit, aki ismét az alapvonalig cselezte magát, középre lőtt labdáját Somogyi 3 méterről bevetődve lőtte a kapuba. (1-2)