Hétvégi utánpótlás eredmények

Az elmúlt hétvégén hazai pályán fogadták utánpótlás csapataink a Hajdúböszörmény és a Karcag együtteseit. A négy mérkőzésen nem sikerült pontot szerezni.

Gól: Horváth D.

Hágen Zsolt: Az első félidőben három lövésből három gólt kaptunk, amíg mi ugyanennyi helyzetből nem tudtunk betalálni az ellenfelünk kapujába, s ez döntően befolyásolta a mérkőzés végkimenetelét. A szünetben kapust cseréltünk, mentálisan újraindítottuk a játékunkat, megpróbáltunk gólokat szerezve újra nyílttá tenni a találkozót, de csak a szépítésre futotta. Az akaratunkkal nem volt probléma, de több játékos csupán átlagos teljesítményt nyújtott, így nem sikerült a célunk, a pontok itthon tartása.
Jók: Sass Marcell, Balogh Krisztián, Balogh Szabolcs

U15

FCT - Karcagi SE 2:5 (0:2)

Gól: Gulyás K., Rontó P.

Rémiás Róbert: Ezen a mérkőzésen úgy gondolom győzelmi esélyeink lettek volna ha nincs a sok hiányzás. Akik jelen voltak megtettek mindent, de ez ma kevésnek bizonyult.
Jók:Puskás,Bartal,Gulyás

U14

FCT Karcagi SE 0:3 (0:3)

Császár Zoltán: Nagyon jó mérkőzést játszottunk. Az ellenfél játékosai a csapatom felénél legalább fél fejjel magasabbak voltak. Ezzel a fizikai fölénnyel nem tudtunk mit kezdeni. Mezőnyben véleményem szerint egyenrangú ellenfelei voltunk a Karcag csapatának. Az első találkozásunkkor 13-0 lett a vége, most tíz góllal kevesebbet kaptunk, ez mindenképpen fejlődést mutat!
Jók: György,a mezőny legjobbja, az egész csapat