Bronzérem Alsózsolcán

5 csapatos tornán vett részt U13-as csapatunk Alsózsolcán, ahol az előkelő harmadik helyet szerezték meg a fiúk.

Korosztálynak megfelelő 50x70-es pályán kellet volna a mérkőzéseket lejátszani, de az időjárás sajnos nem engedte. A szervezők ébersége és a feltételek adottak voltak, hogy a játékcsarnokban mégis lejátszásra kerüljenek a mérkőzések a megjelent csapatok részére.

A tornán résztvevő csapatok, mely egyben a végeredmény is:

1. Ózdi FC

2. Alsózsolca

3. FC Tiszaújváros

4. Tiszakeszi

5. GFSE Oros

Az első mérkőzésünket a későbbi torna győztes Ózd csapatával játszottuk, ahol mindenki szerint a torna legjobb mérkőzését láthatták, akik kilátogattak az eseményre. 3 – 2 –es siker.

Második mérkőzésünkön Tiszakeszi csapatával kellett megküzdenünk végeredmény 2–2, büntetőkkel nyerve hoztuk a mérkőzést.

Harmadik összecsapásunkon Oros volt az ellenfél, 3-1-es siker.
Utolsó mérkőzésünket a házigazda Alsózsolcával vívtuk, győzelem esetén torna győztesek lehettünk volna. Sajnos vereséget szenvedtünk és csak a „harmadik” hely jutott számunkra. 3–1

Mérkőzéseink eredményei:
Ózd - Tiszaújváros 2 : 3 Gól: Bodnár T. (2) Bodnár V.
Tiszakeszi – Tiszaújváros 2 : 2 Gól: Csanálosi B . Bodnár T.
Tiszaújváros – GFSE Oros 3 : 1 Gól: Bodnár T.(2) Bodnár v.
Alsózsolca – Tiszaújváros 3 : 1 Gól: Bodnár T.

A torna legjobb játékosának Bodnár Tamást választották a szervezők.
A csapat tagjai:
Tóth Atilla, Victor Mátyás, Bodnár Tamás, Bodnár Viktor, Csanálosi Bálint, Hajdú László, Molnár Dávid, Nagy Antal, Strigel Attila, Timkó Balázs, Kiss Dominik, Mező Domonkos, Mező Dániel, Mező Dominik, Jávorszki Regő.

Bán András: Nem termi mérkőzésekre készültünk, ennek ellenére jól szolgálta a felkészülésünket a rögtönzött torna. Úgy gondolom rengeteg tapasztalattal gazdagabban tértünk haza Zsolcáról, ami nagy segítségre lehet a későbbiekben. Nagy gratuláció a fiuknak!!