Ma a szimpatikus vesztes helyzettől többre nem futotta

A bajnokság harmadik fordulójában hazai pályán szenvedett vereséget csapatunk a Monor együttese ellen.

Termálfürdő FC Tiszaújváros - Monori SE 2:3 (1:1)

Tiszaújváros:

Nagyon nehéz mérkőzésnek ígérkezett a Monor elleni összecsapás, hiszen a bajnokesélyes ellen nulla ponttal és utolsóként a tabellán, hazai pályán győzelemre játszani nagy kockázatot is rejthetett magában.

Ráadásul a sérülések miatt is kicsit felforgatásra került a csapat, vagyis az előjelek sem voltak ideálisak.
A mérkőzés több hazai helyzettel kezdődött, majd kiegyenlítődött a játék képe.

Újra több hibát vétettünk mezőnyben, melyeket követően Tóthnak nagy bravúrokkal kellett hárítani. Majd az egyik ilyen védést követő ellentámadásból Lipusz volt eredményes, de sajnos még a félidő előtt egy kapu előtti kavarodásból egyenlítettek is a vendégek.

A 2. félidő ajándék labdával a centernek, 11-essel és góllal kezdődött és ahogy ilyenkor lenni szokott, amíg az egyik oldalon kimaradtak a helyzetek, a másik oldalon újra büntetett a sors, 1-3.
Később Nagy Dávid egy kiugratást gólra váltott, reményt adva az utolsó 5 percre.
Gratulálni kell az ellenfélnek és tovább dolgozni a pontokért.

Gerliczki Máté: Óriási helyzeteket hagytunk ki a mérkőzés elején, sikerült meglepnünk a Monort. A vezető gólunk után, az első félidő vége előtt és közvetlenül a második félidő első percében gólt kaptunk, így megfordította az állást a vendégcsapat. Ezután kitámadtunk az egyenlítésért és ez lett a vesztünk. A végén hatalmas tűzijátékot rendeztünk, amely sajnos nem eredményezett egyenlítést.

Jók: Nagy P., Dajka, Nagy D.

Horváth Dávid: Sok helyzetet tudtunk kialakítani egy masszív hazai csapat ellen. Lezárhattuk volna a mérkőzést korábban és megkímélhettük volna magunkat a hajrában az idegességtől.

Jók: Mészáros, Mundi, Hunya, Pintér