Megérdemelt győzelem

Négy vesztes mérkőzés után újra győzelemnek örülhetett csapatunk a bajnokságban.

TFCT - Gyöngyösi AK 3-1 (2-1)

Tiszaújváros: 250 néző

Jegyzőkönyv megtekintése

Bocsi Zoltán: - Megérdemelt győzelmet arattunk a szimpatikus és jól küzdő vendégcsapat ellen.

Dr. Tóth János: - A meccs elején kapott 2 gyors gól megpecsételte a sorsunkat. A mérkőzés egyetlen pozitívuma, hogy végre akcióból tudtunk gólt szerezni. Gratulálok a hazaiaknak.

Négy vesztes mérkőzés után, a kiesőjelölt Gyöngyös ellen győzelemre készült csapatunk amely végül magabiztosan abszolválta a találkozót.

Álmodni sem lehetett volna jobb kezdést, hiszen a 2. percben Hajdu (1-0), a 6. percben pedig az "örökifjú" Kovács P. talált a vendégek kapujába.(2-0) Ekkor mindenki azt várta, hogy gólfesztivált láthatnak majd ezen a délutánon. De ez elmaradt, hiszen a 17. percben a baloldalon cselezgető Antal gondolt egyet és remek mozdulattal csavarta a labdát Tóth kapujának jobb felső sarkába. (2-1)

A gól után is inkább együttesünk dominált, de gólt nem tudtak szerezni a zártan védekező Hevesiek ellen.

A második félidőben tovább nőtt nyomasztó fölényünk, ami az 54. percben Kovács P. gólja nyomatékosított (3-1).

Bocsi mester cserékkel próbálta felrázni csapatát, a lehetőségek meg is voltak, de újabb gólt már nem tudtunk szerezni, így a végére maradt a kétgólos győzelem.

A győzelem mellett örömteli, hogy a mérkőzés 71. percében csereként pályára lépett Molnár L. aki még a tavaszi első fordulóban Nyírbátorban szenvedett súlyos sérülést. Laci játékára nagy szükségünk lesz a bajnoki hajrában!